HomeF1DakarVideo/TVMagazineShopF1 Tickets
Overig
Vanavond: F1-veiling + Slipstream Live in Culemborg
Formule 1
18 december 2018

Formule 1-fans die nu al genoeg hebben van de winterstop kunnen woensdagavond hun hart ophalen in Culemborg! Op het Koningin Wilhelmina College worden unieke Formule 1-items geveild tijdens een speciale Formule 1-avond voor het goede doel.

Een gesigneerd ondershirt van Max Verstappen, de officiële Alfa Romeo-Sauber handschoenen van Charles Leclerc, de oude karthelm van Nico Hülkenberg… de lijst met bijzondere Formule 1- memorabilia die woensdagavond onder de hamer gaan is lang. Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen voor het goede doel.

Speciaal voor Matchis, het Nederlands Centrum voor Stamceldonoren, wordt er deze week op het Koningin Wilhelmina College in Culemborg een bijzondere actieweek gehouden. Een van de hoogtepunten van de actieweek is een heuse Formule 1-avond op woensdag 19 december. Naast een speciale live-editie van RTL GP’s online autosportprogramma Slipstream, waarin F1-kenners Allard Kalff en Kees van de Grint onder andere terug zullen blikken op het F1-seizoen van 2018 en vooruitblikken op een nu al veelbelovend 2019, worden er ook tal van unieke Formule 1-items geveild.

Pronkstukken van de veiling zijn een aantal gesigneerde items van Max Verstappen, waaronder een Red Bull-ondershirt (met echtheidscertificaat) van de Limburger. Verder heeft Charles Leclerc, de Monegask die volgend jaar bij Ferrari de nieuwe teamgenoot van Sebastian Vettel wordt, zijn Sauber-handschoenen gedoneerd, terwijl Renault-coureur Nico Hülkenberg een helm uit zijn kartjaren heeft gedoneerd. Verder zullen ook onder andere een heuse Formule 1-rem van Ralf Schumachers Toyota, gesigneerde items van (voormalig) F1-coureurs als Kimi Raikkonen, Nico Rosberg, Fernando Alonso en Jarno Trulli en kaarten voor de Grand Prix van België op Spa-Francorchamps onder de hamer gaan.

Wil jij vanavond vanaf 19.30 uur de bijzondere F1-avond op het Koningin Wilhelmina College bijwonen? Meld je dan vooraf even aan door een mailtje te sturen naar actieweek@kwc-culemborg.nl. Voor meer informatie klik je hier!

1
Veilingitem: Ondershirt Max Verstappen
2
Veilingitem: Karthelm Nico Hülkenberg
3
Veilingitem: Alfa Romeo-Sauber handschoenen Charles Leclerc
4
Veilingitem: Rem F1-bolide Ralf Schumacher
5
Veilingitem: Gesigneerd schaalmodel Nico Rosberg
6
Veilingitem: Gesisgneerde items Kimi Raikkonen
7
Veilingitem: Wijn uit de wijngaard van voormalig F1-coureur Jarno Trulli
8
Veilingitem: Gesisgneerde items Max Verstappen
9
Veilingitem: Kaarten Formule 1 Grand Prix van België
10
Veilingitem: Gesigneerde litho door Randy Owen, nummer 12 van de 90 oplages (Rubens Barrichello)
11
Veilingitem: Gesigneerde pet Fernando Alonso
12
Veilingitem: Schaalmodel Formule 3-auto Max Verstappen
Bleekemolen wint op Le Mans: "Het was alles of niets"
Le Mans
16 juni 2019
Tung: "Eén lekke band heeft ons de das omgedaan"
Le Mans
16 juni 2019
Catsburg: "Dit mag natuurlijk niet gebeuren"
Le Mans
16 juni 2019
Knoors trots op BMW: "Hebben een paar huzarenstukjes uitgehaald"
Le Mans
16 juni 2019
De Vries: "Dit was me wel een avontuur zeg!"
Le Mans
16 juni 2019
Gemengde gevoelens voor Van der Garde: "Doet nog steeds pijn"
Le Mans
16 juni 2019
De finish van de 87e 24 uur van Le Mans!
Le Mans
16 juni 2019
RTL GP: Rally Special Aflevering 6
Rally
16 juni 2019
Signatech-Alpine grijpt tweede opeenvolgende Le Mans-zege in LMP2-klasse
Le Mans
16 juni 2019
AF Corse Ferrari wint GTE Pro-klasse op Le Mans
Le Mans
16 juni 2019
Jeroen Bleekemolen wint 24 uur van Le Mans in GTE AM-klasse
Le Mans
16 juni 2019
Toyota wint Le Mans opnieuw met Alonso, Buemi en Nakajima
Le Mans
16 juni 2019
De Vries crasht op Le Mans: "Ik ging opeens rechtdoor"
Le Mans
16 juni 2019
Zware crash voor Nyck de Vries op Le Mans
Le Mans
16 juni 2019
Drama voor Van Uitert op Le Mans
Le Mans
16 juni 2019
Toyota #7 stevig aan de leiding met nog 6 uur te gaan
Le Mans
16 juni 2019
Wat gebeurde er in de nacht op Le Mans?
Le Mans
16 juni 2019
Van der Zande valt uit op Le Mans: "Een bittere nasmaak"
Le Mans
16 juni 2019
Toyota’s nek-aan-nek de nacht in, Van Uitert en Bleekemolen klassenleiders
Le Mans
16 juni 2019
Allard Kalff laat zich niet van zijn stuk brengen
Le Mans
15 juni 2019
Van der Zande kent race vol problemen: "Heel erg zuur"
Le Mans
15 juni 2019
Zware crash voor Corvette op Le Mans
Le Mans
15 juni 2019
Bleekemolen leidt op Le Mans: "Het gaat eigenlijk perfect"
Le Mans
15 juni 2019