HomeF1DakarVideo/TVMagazineShopF1 Tickets
Overig
Vanavond: F1-veiling + Slipstream Live in Culemborg
Formule 1
18 december 2018

Formule 1-fans die nu al genoeg hebben van de winterstop kunnen woensdagavond hun hart ophalen in Culemborg! Op het Koningin Wilhelmina College worden unieke Formule 1-items geveild tijdens een speciale Formule 1-avond voor het goede doel.

Een gesigneerd ondershirt van Max Verstappen, de officiële Alfa Romeo-Sauber handschoenen van Charles Leclerc, de oude karthelm van Nico Hülkenberg… de lijst met bijzondere Formule 1- memorabilia die woensdagavond onder de hamer gaan is lang. Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen voor het goede doel.

Speciaal voor Matchis, het Nederlands Centrum voor Stamceldonoren, wordt er deze week op het Koningin Wilhelmina College in Culemborg een bijzondere actieweek gehouden. Een van de hoogtepunten van de actieweek is een heuse Formule 1-avond op woensdag 19 december. Naast een speciale live-editie van RTL GP’s online autosportprogramma Slipstream, waarin F1-kenners Allard Kalff en Kees van de Grint onder andere terug zullen blikken op het F1-seizoen van 2018 en vooruitblikken op een nu al veelbelovend 2019, worden er ook tal van unieke Formule 1-items geveild.

Pronkstukken van de veiling zijn een aantal gesigneerde items van Max Verstappen, waaronder een Red Bull-ondershirt (met echtheidscertificaat) van de Limburger. Verder heeft Charles Leclerc, de Monegask die volgend jaar bij Ferrari de nieuwe teamgenoot van Sebastian Vettel wordt, zijn Sauber-handschoenen gedoneerd, terwijl Renault-coureur Nico Hülkenberg een helm uit zijn kartjaren heeft gedoneerd. Verder zullen ook onder andere een heuse Formule 1-rem van Ralf Schumachers Toyota, gesigneerde items van (voormalig) F1-coureurs als Kimi Raikkonen, Nico Rosberg, Fernando Alonso en Jarno Trulli en kaarten voor de Grand Prix van België op Spa-Francorchamps onder de hamer gaan.

Wil jij vanavond vanaf 19.30 uur de bijzondere F1-avond op het Koningin Wilhelmina College bijwonen? Meld je dan vooraf even aan door een mailtje te sturen naar actieweek@kwc-culemborg.nl. Voor meer informatie klik je hier!

1
Veilingitem: Ondershirt Max Verstappen
2
Veilingitem: Karthelm Nico Hülkenberg
3
Veilingitem: Alfa Romeo-Sauber handschoenen Charles Leclerc
4
Veilingitem: Rem F1-bolide Ralf Schumacher
5
Veilingitem: Gesigneerd schaalmodel Nico Rosberg
6
Veilingitem: Gesisgneerde items Kimi Raikkonen
7
Veilingitem: Wijn uit de wijngaard van voormalig F1-coureur Jarno Trulli
8
Veilingitem: Gesisgneerde items Max Verstappen
9
Veilingitem: Kaarten Formule 1 Grand Prix van België
10
Veilingitem: Gesigneerde litho door Randy Owen, nummer 12 van de 90 oplages (Rubens Barrichello)
11
Veilingitem: Gesigneerde pet Fernando Alonso
12
Veilingitem: Schaalmodel Formule 3-auto Max Verstappen
Will Power ook in Austin op pole-position
IndyCar
23 maart 2019
King en Raghunathan met MP Motorsport in de Formule 2
Formule 2
22 maart 2019
Duqueine alsnog naar Le Mans na terugtreden Spirit of Race
Le Mans
21 maart 2019
KTM steekt stokje voor Amerikaans avontuur Herlings
21 maart 2019
Gemeente Zandvoort wil 4 miljoen investeren in F1-race
21 maart 2019
Alfa Romeo strikt jonge Amerikaan als ontwikkelingsrijder
21 maart 2019
Foto's | Met deze auto rijdt Nick Catsburg dit seizoen in de WTCR
WTCR
19 maart 2019
F1-teams grotendeels op één lijn met bandenkeuze voor Bahrein
19 maart 2019
Buurman gaat Blancpain GT-titel verdedigen met Black Falocon
Endurance Series
19 maart 2019
Zijn Verstappen en Red Bull wel iets opgeschoten? | SLIPSTREAM
18 maart 2019
F1-team Renault ook in 2019 naar GAMMA Racing Day
18 maart 2019
RTL GP: Rally Special Aflevering 1
17 maart 2019
Kapotte wielmoer doet Grosjean de das om in Melbourne
17 maart 2019
Bottas draagt overwinning op aan Charlie Whiting
17 maart 2019
Hamilton reed GP Australië met beschadigde Mercedes
17 maart 2019
Vettel: “De auto kwam gewoon grip tekort”
17 maart 2019
Verstappen bezorgt Honda eerste podium sinds 2008: “Dit hebben ze verdiend”
Verstappen
17 maart 2019
Bottas sprakeloos: “Dit was mijn beste race ooit”
17 maart 2019
WK-stand na de GP Australië
17 maart 2019
Bottas domineert GP Australië, Verstappen 3e
17 maart 2019
Bleekemolen 5e in Sebring: "Hebben alles gegeven"
IMSA
17 maart 2019
AXR wint 12 uur van Sebring, Van der Zande tweede
IMSA
17 maart 2019
Gasly strandt in Q1 na 'stomme fout' van Red Bull
16 maart 2019