HomeF1DakarVideo/TVMagazineShopTickets
Overig
Vanavond: F1-veiling + Slipstream Live in Culemborg
Formule 1
18 december 2018

Formule 1-fans die nu al genoeg hebben van de winterstop kunnen woensdagavond hun hart ophalen in Culemborg! Op het Koningin Wilhelmina College worden unieke Formule 1-items geveild tijdens een speciale Formule 1-avond voor het goede doel.

Een gesigneerd ondershirt van Max Verstappen, de officiële Alfa Romeo-Sauber handschoenen van Charles Leclerc, de oude karthelm van Nico Hülkenberg… de lijst met bijzondere Formule 1- memorabilia die woensdagavond onder de hamer gaan is lang. Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen voor het goede doel.

Speciaal voor Matchis, het Nederlands Centrum voor Stamceldonoren, wordt er deze week op het Koningin Wilhelmina College in Culemborg een bijzondere actieweek gehouden. Een van de hoogtepunten van de actieweek is een heuse Formule 1-avond op woensdag 19 december. Naast een speciale live-editie van RTL GP’s online autosportprogramma Slipstream, waarin F1-kenners Allard Kalff en Kees van de Grint onder andere terug zullen blikken op het F1-seizoen van 2018 en vooruitblikken op een nu al veelbelovend 2019, worden er ook tal van unieke Formule 1-items geveild.

Pronkstukken van de veiling zijn een aantal gesigneerde items van Max Verstappen, waaronder een Red Bull-ondershirt (met echtheidscertificaat) van de Limburger. Verder heeft Charles Leclerc, de Monegask die volgend jaar bij Ferrari de nieuwe teamgenoot van Sebastian Vettel wordt, zijn Sauber-handschoenen gedoneerd, terwijl Renault-coureur Nico Hülkenberg een helm uit zijn kartjaren heeft gedoneerd. Verder zullen ook onder andere een heuse Formule 1-rem van Ralf Schumachers Toyota, gesigneerde items van (voormalig) F1-coureurs als Kimi Raikkonen, Nico Rosberg, Fernando Alonso en Jarno Trulli en kaarten voor de Grand Prix van België op Spa-Francorchamps onder de hamer gaan.

Wil jij vanavond vanaf 19.30 uur de bijzondere F1-avond op het Koningin Wilhelmina College bijwonen? Meld je dan vooraf even aan door een mailtje te sturen naar actieweek@kwc-culemborg.nl. Voor meer informatie klik je hier!

1
Veilingitem: Ondershirt Max Verstappen
2
Veilingitem: Karthelm Nico Hülkenberg
3
Veilingitem: Alfa Romeo-Sauber handschoenen Charles Leclerc
4
Veilingitem: Rem F1-bolide Ralf Schumacher
5
Veilingitem: Gesigneerd schaalmodel Nico Rosberg
6
Veilingitem: Gesisgneerde items Kimi Raikkonen
7
Veilingitem: Wijn uit de wijngaard van voormalig F1-coureur Jarno Trulli
8
Veilingitem: Gesisgneerde items Max Verstappen
9
Veilingitem: Kaarten Formule 1 Grand Prix van België
10
Veilingitem: Gesigneerde litho door Randy Owen, nummer 12 van de 90 oplages (Rubens Barrichello)
11
Veilingitem: Gesigneerde pet Fernando Alonso
12
Veilingitem: Schaalmodel Formule 3-auto Max Verstappen
Sauber onthult nieuwe F1-bolide op eerste testdag
21 januari 2019
Guerra verrassende winnaar Race Of Champions
21 januari 2019
RTL GP: Africa Eco Race Aflevering 3
Africa Eco Race
20 januari 2019
Kristensen en Kristoffersson winnen ROC Nations Cup
20 januari 2019
Schumacher treedt toe tot F1-talentenprogramma Ferrari
19 januari 2019
Eindclip RTL GP Dakar 2019
Dakar-Overig
19 januari 2019
De held van Dakar 2019: Mark Tielemans
Dakar-Auto
19 januari 2019
RTL GP: Dakar Aflevering 13
Dakar-Overig
18 januari 2019
De winnaars van Dakar 2019
Dakar-Overig
18 januari 2019
Van Genugten wint slotetappe: "Zo hadden we er meer moeten hebben"
Dakar-Truck
18 januari 2019
De Rooy feliciteert Nikolaev met Dakar-zege
Dakar-Truck
18 januari 2019
Van Genugten wint slotetappe, Kamaz pakt eindzege
Dakar-Truck
18 januari 2019
Kennismaken met Team De Rooy, Kamaz en MAZ
Dakar-Truck
18 januari 2019
TomCam | Feest aan de finish van Dakar 2019
Dakar-Overig
18 januari 2019
'Captain Jack' Van Loon met gemengde gevoelens aan Dakar-finish
Dakar-Auto
18 januari 2019
Gebroeders Coronel dolblij met finish in Dakar 2019
Dakar-Auto
18 januari 2019
Al-Attiyah: "Toyota had deze overwinning nodig"
Dakar-Auto
18 januari 2019
RTL GP: Dakar Aflevering 12
Dakar-Overig
17 januari 2019
Al-Attiyah wint voor de derde keer de Dakar Rally
Dakar-Auto
17 januari 2019
Nederlandse motorrijders blikken terug op Dakar 2019
Dakar-Motor
17 januari 2019
Price na tweede Dakar-zege: "Het was tien dagen chaos en marteling"
Dakar-Motor
17 januari 2019
Drama in laatste Dakar-etappe bij de motoren
Dakar-Motor
17 januari 2019
Sneaky Jimmink: "Ik rij gewoon achter de anderen aan"
Dakar-Motor
17 januari 2019